Odżelaziacze do wody

Stacja odżelaziania wody

Uzdatnianie wody ze studni głębinowej

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie uzdatniania wody głębinowej z ujęcia własnego. Zajmiemy się uzdatnieniem Twojej wody od A do Z. Stacja uzdatniania wody, którą dla Ciebie dobierzemy będzie dostosowana do Twojego ujęcia wody, na podstawie dostarczonych wyników badań (więcej informacji znajdziesz TUTAJ).

Najczęściej spotykane problemy z wodą to:

  • przekroczona wartość żelaza i manganu
  • wysoka twardość (osadzający się kamień)
  • zawartość trujących związków chemicznych
  • obecność bakterii
  • wysoka mętność
  • niepożądana barwa i brzydki zapach

Następnie przygotujemy dla Ciebie dedykowane urządzenie (tzw. odżelaziacz) z najwyższej jakości komponentów dostępnych na rynku. Obecnie technologia, którą dysponujemy, daje o wiele więcej możliwości niż tylko odżelazienie wody. Takie urządzenie może również usunąć inne niechciane związki, a także zmiękczyć wodę, tak by nie osadzał się kamień na urządzeniach grzewczych, bateriach itp.

Nasze stacje uzdatniania wody budujemy w oparciu o technologię sterowników Clack. Są to obecnie najbardziej zaawansowane, bezawaryjne i oszczędne głowice dla ujęć ze studni głębinowych. Zestaw możemy dodatkowo rozszerzyć o lampę UV usuwającą bakterie, filtry mechaniczne czy system odwróconej osmozy.

Profesjonalny zespół techników zamontuje również urządzenie w najbardziej dogodnym miejscu, a także przekaże informacje dotyczące eksploatacji i działania urządzenia. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz okolic.

Nasze stacje uzdatniania wody budujemy na komponentach wyłącznie wysokiej jakości, które gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę (produkowane w USA).

Jak wygląda cały proces?

  • W celu doboru właściwego urządzenia należy wykonać badania fizyko-chemiczne wody. Mogą to Państwo wykonać samodzielnie w najbliższym oddziale Wodociągów lub zlecić to nam.
  • Następnie w oparciu o badania przygotujemy ofertę. Wyjaśnimy jaką technologię należy zastosować oraz jak cały system będzie działał.
  • Kolejnym korkiem jest zamontowanie urządzeń oraz przeprowadzenie testów. Zostanie sprawdzona również jakość wody uzdatnionej w Twoim domu.
  • Od tej chwili możesz cieszyć się czystą wodą. Zajmiemy się również pełną opieką serwisową.

Przykładowe realizacje

Dlaczego warto zlecić nam uzdatnienie wody?

Najwyższa jakość urządzeń

Profesjonalny montaż

Wieloletnia gwarancja

Doświadczony zespół

Atrakcyjne ceny

Serwis i opieka

Uzdatniamy wodę od 30 lat

Zamów z profesjonalnym montażem!
+48 538 481 328