+48 602 74 74 63 mk94@mk94.pl

Systemy Odwróconej Osmozy

Posiadamy w ofercie wysokiej klasy systemy odwróconej osmozy

Oferujemy urządzenia uznanych producentów, a także sami budujemy osmozy dostosowane do potrzeb klientów. Zajmujemy się doborem, montażem i sprzedażą zarówno do celów domowych jak i przemysłowych.

Technologia odwróconej osmozy, tak jak wiele innych genialnych rozwiązań, narodziła się w wyniku uważnego podglądania przyrody. Osmoza jest naturalnym procesem zachodzącym w żywych organizmach i polega na przenikaniu cząstek wody przez półprzepuszczalną błonę, z roztworu o stężeniu mniejszym do roztworu o stężeniu większym.

Odwrócona osmoza to proces oczyszczania wody w kolejności odwrotnej. Ciśnienie z sieci wodociągowej przepycha cząsteczki wody przez półprzepuszczalną błonę zwaną membraną osmotyczną pozostawiając na niej wszystkie zanieczyszczenia, które spływają do kanalizacji, a czysta woda gromadzi się w zbiorniku. Przez błonę tę nie przedostanie się nawet bakteria czy wirus.

Tak przefiltrowana woda nadaje się bezpośrednia do spożycia. Dodatkowo montujemy mineralizator, który wzbogaca wodę w mikroelementy. Nie musisz już kupować wody butelkowanej- możesz mieć własne źródło czystej wody w swoim domu.

Jeśli chodzi o systemy domowe, to zazwyczaj montujemy ją w szafce pod zlewem. Istnieją jednak bardzo duże możliwości aranżacji i dostosowania urządzenia oraz sposobu montażu do istniejącej zabudowy.

Czas montażu urządzenia najczęściej waha się w przedziale 1,5-3 godzin. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę techników, którzy dokonują montażu w sposób zgodny ze sztuką, a także od razu regulują urządzenie dostosowując je do parametrów wody zasilającej.

W celu dokonania zakupu Odwróconej Osmozy, prosimy o kontakt z nami lub odwiedzenie naszego salonu.

Posiadamy w ofercie urządzenia w wydaniu tradycyjnym oraz wersji BOX (urządzenie kompaktowe). Chętnie także odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie.

Na montowane przez nas urządzenia udzielamy 4 letniej gwarancji dla osób fizycznych oraz 2 letniej gwarancji dla firm.

Zapraszamy.

Zadzwoń teraz
Wyznacz trasę