+48 602 74 74 63 mk94@mk94.pl

O nas

Poświęć kilka minut, aby poznać nas lepiej

Firma

Nasza firma powstała w 1994 roku. Na początku zajmowaliśmy się domowymi systemami odwróconej osmozy. Szybko jednak rozwinęliśmy kolejne gałęzie o nowe metody uzdatniania wody, takie jak stacje zmiękczające, odżelaziacze, sterylizatory UV i inne. Grono naszych zadowolonych klientów zaczęło poszerzać się w błyskawicznym tempie. Dzięki usługom świadczonym na wysokim poziomie i wysokiej klasy urządzeniom, które pracują bezawaryjnie przez szereg długich lat zyskaliśmy zaufanie nie tylko klientów indywidualnych. Dziś oprócz nich obsługujemy zakłady produkcyjne, zakłady drobiarskie, laboratoria, szpitale, hotele i sklepy.

Właścicielce firmy przede wszystkim zależy na wysokiej jakości usług oraz dostarczaniu urządzeń, które będą służyć inwestorom przez długi czas. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która oferuje stacje uzdatniania wody w całości zaprojektowane i wyprodukowane w USA.

Zajmujemy się zarówno doborem technologii, projektowaniem rozwiązań, montażem oraz serwisem systemów uzdatniania wody. Zapewniamy kompleksowy pakiet usług od A do Z, a do każdego zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie.

Nasze główne specjalizacje to:

 Przez szereg lat zyskaliśmy cenne  doświadczenie, które bardzo chętnie wykorzystujemy dla naszych klientów aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza wykfalifikowana kadra techników zajmuje się zarówno montażem jak i serwisem urządzeń.  Serwisanci oprócz obsługi urządzeń, rozwiązują problemy techniczne w instalacjach- lubimy wyzwania.

Obsługujemy klientów indywidualnych, firmowych i przemysłowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy urządzenia do uzdatniania wody dla gospodarstw domowych oraz dla przemysłu. W naszym salonie od ręki dostępnych jest wiele części, filtrów i akcesoriów. Jesteśmy jednym z największych importerów soli tabletkowanej w regionie, dlatego też zawsze można zakupić u nas sól tabletkowaną.

  • Misją firmy jest dostarczanie czystej i zdrowej wody, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. 

Nasz zespół

Małgorzata Duda

Właścicielka firmy

Elżbieta Rynkowska

Kierownik serwisu

Ryszard Tuszyński

Monter/Serwisant

Artur Stryjek

Monter/Serwisant

Przyjaciele

Mariusz Duda

Wsparcie Transport

Paweł Berezecki

Wsparcie IT

MK Uzdatnianie Wody

NIP: 739 131 45 21

ul. Lubelska 25A

10-408 Olsztyn

Warmińsko Mazurskie

KONTAKT

Tel. 89 539 95 50

Kom. 602 74 74 63

E-mail: mk94@mk94.pl

E-mail: serwis@mk94.pl

Zadzwoń teraz
Wyznacz trasę