+48 602 74 74 63 mk94@mk94.pl

Oferujemy najwyższej klasy sterowniki marki CLACK

Nasze stacje uzdatniania wody budujemy na komponentach wyłącznie wysokiej jakości

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu urządzenia, które pracują bez awaryjnie przez wiele lat

Jeśli mają Państwo własne ujęcie ze studni głębinowej lub powierzchniowej, przede wszystkim należy wykonać badania tej wody. Próbkę surowej wody należy pobrać do czystego pojemnika a następnie oddać do zbadania pod kątem odpowiednich parametrów.  Wykaz parametrów na jakie należy zbadać wodę, mogą Państwo pobrać z naszej strony klikając link poniżej.

POBIERZ

Następnie zapraszamy do naszego salonu w celu doboru odpowiedniego urządzenia oraz wyceny, które wykonamy bezpłatnie. Zapraszamy!

tap_water

Założona w 1946 roku rodzinna firma, stałą się światowym liderem w produkcji i dystrybucji produktów do uzdatniania wody oraz komponentów do zastosowań przemysłowych, mieszkalnych i komercyjnych. Dziś ma swoją siedzibę w Windsdor oraz sieć fabryk zlokalizowaną w różnych miejscach USA. CLACK obsługuje klientów na wszystkich kontynentach. Produkowane komponenty i systemy uzdatniania wody są sprzedawane poprzez producentów oryginalnego sprzętu (OEM) na całym świecie.

ddd

W 2001 roku, po wielu latach rozwoju i szeroko zakrojonych badań terenowych, CLACK wprowadził na rynek swój pierwszy zawór sterujący do celów spożywczo- użytkowych. Calem było zaprojektowanie rodziny głowic sterujących do profesjonalnego uzdatniania wody, który pokrywałaby zapotrzebowanie wszystkich wód gruntowych i wodociągowych.

Zawory z serii WS1 zostały zaprojektowane tak, aby działać bezawaryjnie przez szereg lat. Wszystkie komponenty z których wykonana jest głowica są najwyższej jakości. Ponadto są cały czas udoskonalane nie tylko poprzez badania laboratoryjne, ale także bardzo ściśle dzięki informacjom zwrotnym bezpośrednio z terenu.

Zastosowanie głowic sterujących CLACK zapewnia dużą elastyczność w projektowaniu systemów uzdatniania wody, oraz olbrzymi wachlarz możliwości dostosowania pracy zaworu do warunków u inwestora.

Zadzwoń teraz
Wyznacz trasę